Audio

Kino domowe | Sale Kinowe I Systemy Stereo I Multiroom Audio | Nagłośnianie obiektów | Adaptacje akustyczne

W 21 wieku pojęcie Audio Video zyskało nowe znaczenie. Wielokanałowe systemy Kina Domowego, strefowe nagłośnienia Multiroom czy klasyczne rozwiązania stereo z gramofonami i odtwarzaczami sieciowymi w roli głównej to nasza codzienność, która inspirowana jest naszą pasją i miłością do muzyki.

Zrealizujemy dla Państwa wyjątkowe rozwiązania Audio Video w zakresie kina domowego, klasycznego systemu stereo czy nagłośnienia strefowego Multrioom. Nasze propozycje w pierwszej kolejności uwzględniają Państwa oczekiwania. Nie boimy się wyzwań tworząc niepowtarzalne rozwiązania.

W naszych projektach używamy produktów, które odznaczają się niezwykła dbałością o formę, oraz wyjątkowy dźwięk.

W naszym portfolio znajdziecie Państwo takie marki jak:

Sale Kinowe

Oddajemy w Pastwą ręce nasze doświadczenie związane z budową pomieszczeń Kinowych. Nasze działania zawsze są kompleksowe: przygotowujemy koncepcję dopasowaną do istniejących warunków, oraz oczekiwań, realizujemy kompleksowy projekt dotyczący struktury kablowej w zakresie instalacji elektrycznej, teletechnicznej oraz struktury audio wizualnej. Projektujemy system audio wizualny Sali Kinowej, system sterowania, dostarczamy i montujemy niezbędne urządzenia oraz wyposażenie .Programujemy oraz uruchomimy cały system AV

Multiroom

To z pewnością rozwiązanie bez ,którego nie może się obejść nowoczesny dom. Wypełnić przestrzeń muzyką to zadanie dla Multiroom: kuchnia, łazienka, sypialnia czy taras to strefy w 100% niezależne, w których płynie muzyka dostosowana do pory dnia i nastroju. Wiele niezależnych stref i wielu niezależnych użytkowników a do tego pełna wirtualna obsługa np. z telefonu sprawia, że wiele muzycznych przyjemności mamy na wyciągnięcie ręki a nasz dom przepełniony jest klimatem

Systemy Stereo

Tutaj bije serce muzyki ,systemy stereo to rozwiązania ,które przezywają prawdziwy renesans, klasyka formy, prostota obsługi, bogata funkcjonalność a przede wszystkim, wysoka jakość dźwięku to z pewnością walory za, które można pokochać dobry system stereo. Dzięki naszym rozwiązaniom sprawimy, że pokochasz muzykę a czas z nią spędzony będzie wypełniony prawdziwymi emocjami.

Gramofony

Wprowadzimy Pastwą w świat czarnej płyty i fantastycznych emocji, które temu towarzyszą. Dobrze przygotowany system analogowy porusza serca słuchaczy, a analogowa jakość dźwięku wzbudza prawdziwe emocje. Nasze rozwiązania otworzą Państwu drzwi do świata analogu od, którego tak naprawdę wiele w muzyce się zaczęło.

Odtwarzacze Sieciowe

Słuchanie muzyki z internetu to już standard popularne serwisy muzyczne zdobyły przestrzeń. Ogromne możliwości poznawcze nowej muzyki są nie do przecenienia. Ale dopiero teraz możemy słuchać muzyki z sieci wysokiej jakości dzięki wyjątkowym urządzeniom zwanym streamerami muzycznymi. Dzięki naszym rozwiązaniom otworzymy przed Państwem świat muzyki z sieci na poziomie, który z pewnością Państwa pozytywnie zaskoczy.

Jesteś zainteresowany współpracą?

W Akwa Audio Projekt cenimy sobie bliski kontakt z naszymi klientami Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na indywidualne podejście.

Dlatego zachęcamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu!

Jeśli masz pytania, potrzebujesz fachowej porady lub chcesz rozpocząć z nami współpracę, skorzystaj z formularza, wyślij nam e-mail – akwa.audioprojekt@gmail.com lub zadzwoń – tel. 516 048 997.

Z niecierpliwością czekamy, aby rozpocząć wspólną, podróż do świata audio video