O nas

Firma Akwa – Audio Projekt powstała w marcu 2002 roku z inicjatywy dwóch ludzi, których połączyła pasja do muzyki. Od początku istnienia u podstaw działalności leżała fascynacja urządzeniami wysokiej klasy służącymi do odtwarzania muzyki. W bardzo krótkim czasie powstał pierwszy salon, którego oferta przeznaczona była dla wymagającego odbiorcy. Upływający czas niosący zmiany związane z postępem w branży audio-video zupełnie zmienił oblicze firmy i ludzi, którzy są z nią związani: elementy automatyki, sterowanie, nowoczesne systemy kina domowego, systemy multiroom, adaptacje akustyczne, działalność projektowa czy doradcza są dzisiaj podstawowym zakresem naszej działalności. Długoletnie doświadczenie i umiejętności upoważniają nas do zarekomendowania naszej firmy, jako godnego partnera do współpracy z naszymi klientami.

Patrycja Szkoła

Administracja, kontakty handlowe

Patrycja Szkoła

Administracja, kontakty handlowe

Mariusz Szkoła

Właściciel

Mariusz Szkoła

Właściciel

Paweł Szkoła

Programista, automatyk

Paweł Szkoła

Programista, automatyk

Nasza misja

Misją naszej firmy jest rzetelne, uczciwe i lojalne działanie w relacjach z naszymi klientami i partnerami biznesowymi.

Nasz cel

Celem naszej firmy jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji, poszerzanie wiedzy i umiejętności związanych z naszą działalnością co umożliwi profesjonalną i kompetentną obsługę naszych klientów.

Akwa Audio Projekt to marka stworzona z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczyć najwyższej jakości dźwięk dla najbardziej wymagających odbiorców.

Pasja do perfekcji

W Akwa Audio Projekt jesteśmy prawdziwymi entuzjastami audio. Nasza pasja do doskonałego dźwięku napędza nas codziennie, by dostarczać produkty najwyższej jakości dla naszych klientów

Innowacyjność

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i technologii, by oferować produkty, które nie tylko spełniają, ale także przewyższają oczekiwania naszych klientów. Dążymy do bycia na czele postępu w branży audio.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każdy klient jest inny, dlatego każdy projekt jest dla nas wyjątkowy. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb, tworząc rozwiązania dostosowane do Twojego stylu życia i przestrzeni.

Wsparcie i zaufanie

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie projektu, od koncepcji po realizację. Nasze wsparcie nie kończy się po zakończeniu instalacji. Dbamy o to, aby nasi klienci czuli się pewnie korzystając z naszych systemów i zawsze mogli na nas polegać.

Nasz salon

Firma Akwa Audio Projekt ma zaszczyt zaprosić Państw do odwiedzenia naszego salonu gdzie w miłej atmosferze wspólnie zaplanujemy rozwiązania spełaniące Państwa oczekiwania. W trosce o stworzenie jak najlepszych warunków niezbędnych do prezentacji urządzeń prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu spotkania.

Opinie
naszych
klientów

Chyba nie mogłem znaleźć się w lepszych rękach niż Pana Mariusza. Podejście do klienta lepsze niż w salonach Bentleya. Mariusz kocha to co robi, dzięki czemu pokazuje produkty, których jest 100% pewny, w sprawdzonych przez siebie konfiguracjach. Najważniejsze jest jednak to, że jest świetnym, przyjaznym człowiekiem, którego z przyjemnością się słucha. Polecam całym sercem.
Sławomir Kmiecik
Sławomir Kmiecik
2023-12-02
Profesjinaliz i wiedza Polecam wszystkim którzy cenią dobry dźwięk i słuchanie muzyki.
Marcin B
Marcin B
2023-11-22
Szukasz profesjonalnych rozwiązań audiofilskich dla swojego domu..tylko Akwa-Audio Projekt zapewni Ci fachowe doradztwo i wykonanie.Gorąco polecam👍🙂
Jarek Kurek
Jarek Kurek
2023-11-20
Pełen profesjonalizm! Opinie na googlach jak najbardziej prawdziwe, Pan Mariusz człowiek z pasją wiedzą i doświadczeniem, można by z nim rozmawiać godzinami na tematy audio i muzyki. Jako klient zostalem obsłużony z należytą uwagą i zostało mi wszystko wytłumaczone i pokazane że nawet ja jako laik byłem w stanie zrozumieć wszystkie zagadnienia sprzętowe. Na pewno będę polecał i wracał w to wyjątkowe miejsce!!! Jak by była ocena 6 dał bym 6 albo i więcej!
duality22zb
duality22zb
2023-10-14
Polecam salon AKWA-AUDIO PROJEKT. Miła obsługa. Pan Mariusz Szkoła to chyba najlepszy fachowiec w Polsce w swojej dziedzinie.
Jacek Puchala
Jacek Puchala
2023-09-25
Bardzo profesjonalna obsługa, polecam serdecznie. Pan Mariusz w 100% zaangażowany od pomocy w doborze sprzętu po montaż i całą obsługę z tym związaną. Najlepszy sprzęt na światowym poziomie, wiedza Pana Mariusza i pasja, którą zaraża - nieocenione. Wybraliśmy Akwa-Audio Projekt z polecenia i z czystym sumieniem polecamy każdemu.
Krystyna Wilas
Krystyna Wilas
2023-09-05
Polecam każdemu audiofilowi, bogata wiedza właściciela, miła i fachowa obsługa. Zdecydowanie najlepsza firma jaką znam.👍😁
Mateusz
Mateusz
2023-08-23
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, fachowa i miła obsługa. Właściciel posiada bogatą wiedzę. Z czystym sumieniem polecam tą firmę 👍🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Piotr Pustuła
Piotr Pustuła
2023-08-23
Bardzo polecam 😊 super obsługa klienta, zawsze są pod telefonem jeśli jest potrzebna pomoc i ogromna cierpliwość jeśli chodzi o wytłumaczenie każdej kwestii 😊
Klaudia Studzińska
Klaudia Studzińska
2023-03-01
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Mogę z czystym sumieniem polecić. Jeśli ktoś szuka wyselekcjonowanego sprzętu to dobrze trafił. Właściciel dysponuje ogromną wiedzą, a do tego wieeeelką cierpliwością.
michal goc
michal goc
2023-01-30

Jesteś zainteresowany współpracą?

Akwa Audio Projekt ceni sobie bliski kontakt z klientami i partnerami. Jesteśmy przekonani, że każda idea, pytanie lub sugestia ma ogromną wartość i zasługuje na indywidualne podejście.

Dlatego zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu!

Jeśli masz pytania, potrzebujesz fachowej porady czy chcesz rozpocząć z nami współpracę, skorzystaj z formularza, wyślij nam e-mail – akwa.audioprojekt@gmail.com lub zadzwoń – tel. 516 048 997.

Nasz zespół z niecierpliwością czeka, aby Ci pomóc i rozpocząć wspólną, muzyczną podróż.