Smart Home

Inteligentny Dom to określenie , które odmieniono już przez  wszystkie przypadki . Sterowanie oświetleniem , ogrzewaniem czy urządzeniami elektrycznymi to hasła ,które dominują w przestrzeni publicznej.  Z pewnością to nie jest jednak najważniejsze. Naszym zdaniem kluczową kwestią jest umiejętne i efektywne zaplanowanie całego systemu Inteligentnego Domu w relacji do oczekiwań i potrzeb użytkowników. Dobrze zaplanowana i przemyślana instalacja automatyki budynkowej może stać się prawdziwie pomocna w życiu codziennym pomagając realnie w sprawnym działaniu i zarządzaniu mnogością rozwiązań ,które wykorzystujemy w nowoczesnych budynkach . 

Klawiatury ścienne

Interfejsy ścienne czy potocznie klawiatury to elementy dzięki ,którym możemy obsługiwać nasz dom ich nieduże wymiary w połączeniu z bogatą funkcjonalnością dają duże możliwości w zakresie obsługi poszczególnych pomieszczeń.Niektóre z nich wyposażone są w wyświetlacze dzięki ,którym otrzymujemy rożnego rodzaju informację dotyczące stanu poszczególnych urządzeń czy aktualnej temperatury.

Systemy sterowania

Interfejsy wirtualne zaimplementowane na tablecie czy telefonie lub mające postać fizycznego pilota wyposażonego dodatkowo w kolorowy wyświetlacz to dzisiaj niezbędne narzędzia dzięki, którym można integrować rożnego rodzaju urządzenia związane z Smart Home czy Audio Video. Daleko idąca prostota dzięki tworzeniu rożnego rodzaju zespołów poleceń nazywanych Makrami oraz wizualna personalizacja daje możliwości nieograniczonego dostosowana do konkretnych pomieszczeń i funkcji jakie są nich realizowane w celu prostej obsługi wielu elementów.

Moduły logiczne

To prawdziwe serce każdego rozwiązania Smart Home to one skrzętnie schowane przed naszym wzrokiem w rozdzielniach elektrycznych są odpowiedzialne są za wszystko co dzieje się w naszym Inteligentnym Domu.W rozwiązaniach ,które stosujemy każdy moduł jest niezależny jego praca jest autonomiczna i niezależna od pozostałych.Budujemy układy rozproszone dzięki temu system jest bardziej stabilny a wymiana informacji pomiędzy modułami odbywa się znacząco szybciej dzięki magistrali wysokonapięciowej 230V

Wizualizacje Smart Home

 To z pewnością istotny element każdej instalacji Inteligentnego Domu .W wariancie podstawowym użytkownik otrzymuje gotową aplikację z nie zmienną grafiką. W naszym rozwiązaniu tworzymy spersonalizowaną wizualizacje odzwierciedlające wizualny stan faktyczny poszczególnych pomieszczeń, oraz przypisaną do nich funkcjonalność .Wizualizacje obsługiwane są z pozycji tabletu zwykle umieszczonego na ścianie w jednym lub kilku miejscach domu.Taki sposób w znacznym stopniu ułatwia spojrzenie na zaprogramowaną funkcjonalność całego dom ,oraz obsługę pomieszczeń  z jednej perspektywy choćby w zakresie zmiany temperatury.

Współczesna przestrzeń Smart Home

W dużych i nowoczesnych przestrzeniach pojawia się problem zarządzania mediami pracującymi w rożnych technologiach .Z pewnością rozwiązaniem tego problemu jest współczesny system Inteligentnego Domu.Dobrze zaprojektowany i zrealizowany z pewnością przynosi wiele korzyści

Jesteś zainteresowany współpracą?

W Akwa Audio Projekt cenimy sobie bliski kontakt z naszymi klientami Jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na indywidualne podejście.

Dlatego zachęcamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu!

Jeśli masz pytania, potrzebujesz fachowej porady lub chcesz rozpocząć z nami współpracę, skorzystaj z formularza, wyślij nam e-mail – akwa.audioprojekt@gmail.com lub zadzwoń – tel. 516 048 997.

Z niecierpliwością czekamy, aby rozpocząć wspólną, muzyczną podróż lub podróż w świat Smart Home